پیاز مناسب برای کاشت زعفران

 • آیا شما هم رویای کسب درآمد زیاد از طریق کاشت زعفران را دارید؟
 • آیا قصد راه اندازی یک مزرعه زعفران را دارید؟ و یا می خواهید در گلخانه و یا منزل به وسیله روش های نوین دست به کاشت زعفران بزنید؟
 • آیا از بازدهی پیازهای مزرعه زعفران خود ناراضی هستید و یا قصد خرید پیاز زعفران برای کشت امسال خود را دارید؟
 • آیا می خواهید با روال رشد، نمو و تکثیر پیاز زعفران آشنا شوید؟

اگر شما جزو هر کدام از دسته های بالا باشید ما تماشای این فیلم آموزشی را به شما توصیه می کنیم. برای شروع کشت زعفران ، باید در اولین گام پیاز زعفران مرغوب را برای سطح کشت خود تهیه کنیم و اگر در همین مرحله پیاز مناسب برای کاشت زعفران را نداشته باشیم در واقع مصداق همان ضرب المثل معروف می شویم که همه  شنیده ایم:

خشت اول گر نهد معمار کج / تا ثریا می رود دیوار کج …

همانطور که همه گیاهان برای پیدایش و تکثیر نیاز به بذر خوب دارند برای کاشت زعفران نیاز به تهیه پیاز آن داریم. به طور قطع هر چه مرغوبیت این پیاز ها بیشتر باشد بازدهی مزرعه زعفران بیشتر خواهد بود و بالعکس اگر پیاز ها مرغوبیت لازم را نداشته باشند و یا دارای آلودگی و افت باشد، مزرعه ما بازدهی لازم را نخواهد داشت و ممکن است موجب زیان مادی قابل توجهی برای ما شود.

 

پیاز مناسب برای کاشت زعفران

در  ویدئو ” پیاز مناسب برای کاشت زعفران “چه چیزی را خواهید آموخت؟

از آنجا که انتخاب و خرید پیاز مناسب زعفران اولین گام برای شروع روال کشت در این گیاه می باشد، در تیم کافه زعفران بر آن شدیم تا توضیحاتی کاربردی در رابطه با مراحل رشد و تکثیر پیاز زعفران را به شما علاقه مندان به صورت تصویری ارائه دهیم.

در این ویدئوی آموزشی به شما محل به وجود آمدن و رشد آفت ها در پیاز را نشان داده و به شما آموزش می دهیم که به چه شکلی می توانید آلودگی و آفت را در پیازهای زعفران خود تشخیص دهید.

موضوع دیگری که در این ویدئوی هفت دقیقه ای به آن پرداخته ایم، نشانه هایی است که می توان با مشاهده ظاهر یک پیاز زعفران در رابطه با کیفیت و همچنین نحوه کاشت آن متوجه شد و در واقع به شما می گوییم که چگونه از ظاهر یک پیاز زعفران می توانیم به سر درون آن پی ببریم.

شما پس از پایان این فیلم کوتاه آموزشی متوجه خواهید شد که  چه ویژگی هایی باید در پیاز زعفران وجود داشته باشد تا بتوان حداکثر بازدهی را برای کشت  داشته باشد و از همان ابتدای کار، با روش اصولی دست به کاشت و پس از آن بهره برداری از سطح زیر کشت زعفران خود بزنید.

پیاز زعفران

پیاز زعفران

 

ما در تیم کافه زعفران سعی کرده ایم با تحقیق و بررسی در منطفه قائنات که از دیرباز به پایتخت طلای سرخ جهان معروف است و مردمان این خطه سالیان دراز به کاشت این محصول استراتژیک مشغول بوده اند، تجربیات و نکات کاشت این محصول را به صورت فیلم های آموزشی در آورده و در اختیار عموم علاقه مندان قرار دهیم. تلاش ما بر این بوده که بتوانیم تجربیات مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار زعفرانی را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که توانسته باشیم راهنمای خوبی در این رابطه باشیم. لطفاً با درمیان گذاشتن نظرات و پیشنهادات خود در انتهای همین پست ما را در بهبود عملکردمان یاری بخشید.

برای خرید و دانلود این فیلم آموزشی می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

امسال مجموعه ویدئو های آموزشی درباره تمامی مراحل کاشت زعفران و بهره برداری از طلای سرخ در واحد مستند سازی کافه زعفران در حال ضبط می باشد که شما عزیزان می توانید با پیگیری شبکه های اجتماعی ما از آخرین اخبار و ویدئو های تولید شده ما با خبر شوید.

موفق و پرسود باشید.

12500 تومان – خرید
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

 1. سلام
  سجده هستم و الان وارد سایت شما شدم و فیلم آموزش پیاز مناسب برای کاشت را خریداری کردم ولی در موقع باز کردن اعلام خطا می دهد لطفا ” بفرمائید چه کار باید کرد .

  • با سلام و تشکر بابت اعتماد شما به رسانه کافه زعفران.
   با عرض پوزش لینک دانلود اصلاح شد. لطفاً مجدداً امتحان بفرمایید.
   در صورت لزوم می توانید از این آموزش استفاده کنید.
   اگر باز هم به مشکل برخوردید همینجا بفرمایید تا در اسرع وقت بررسی شود.

0