تام لپس زیبا از به گل نسشتن پیاز زعفران

تایم لپس به گل نسشتن پیاز زعفران ! در این مقاله می خواهیم لحظات زیبای به گل نشستن یک پیاز زعفران را با شما به اشتراک بگذاریم. از آنجایی که پیاز زعفران در خاک قرار دارد همیشه ما زمانی گل پیاز را می بینیم که سر از خاک بیرون می آورد. اما در اینجا می خواهیم گل دهی یک پیاز زعفران را که در خاک قرار ندارد را برای شما به نمایش بگذاریم. پس پیشنهاد می کنیم که تایم لپس به گل نشستن پیاز زعفران را در کافه زعفران ببینید.

از آنجایی که پیازی که می خواهیم گل دادن آن را تماشا کنیم ، در خاک قرار ندارد این گل دهی دقیقاً همانند گل دهی است که در روش کشت بدون خاک زعفران مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا در این روش هم پیاز های زعفران در هنگام گل دهی، در خارج از خاک قرار می گیرند.

 

تایم لپس به گل نسشتن پیاز زعفران

تایم لپس به گل نسشتن پیاز زعفران

 

همانطور که در ویدئو هم مشاهده خواهید کرد گلبرگ ها و کلاله های زعفران از داخل لوله های استوانه ای شکلی که از داخل پیاز زعفران بلند شده اند بیرون می آیند. معمولا هر پیاز دارای چند تا از این لوله ها بوده که همه این لوله ها گل دهی نخواهد داشت. ارتفاع این لوله ها برای گل دهی حدود ۱۵ سانتی متر می باشند و زمانی که به این طول رسیدند گل های زعفران از داخل آن ها به بیرون خواهند آمد. این ارتفاع ۱۵ سانتی متری هم به این خاطر است که لوله ها از خاک خارج شده و به محض رسیدن به سطح زمین گل دهی آغاز شود. پس از اتمام گل دهی از این لوله ها برگ های زعفران درمی آیند که نشان دهنده پایان زمان گلدهی پیاز و آغاز تکثیر پیاز دختری زعفران برای سال آینده می باشد. اگه علاقه مند به یادگیری بیشتر در رابطه با پیاز زعفران هستید پیشنهاد می کنیم ویدئوی پیاز مناسب برای کاشت زعفران را که پیشتر در کافه زعفران منتشر شده است را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:  ده مزیت کشت ایروپونیک زعفران

تایم لپس به گل نسشتن پیاز زعفران

هم اکنون شما عزیزان می توانید تاپم لپس به گل نشستن پیاز زعفران را در کافه زعفران مشاهده نمایید. امیدواریم که از دیدن این ویدئوی زیبا لذت ببرید. با تشکر از همراهی شما. منتظر فیلم ها و ویدئو های جدید ما باشید.

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0